شخصی سازی بسته بندی و چاپ

June 21, 2019

آخرین اخبار شرکت شخصی سازی بسته بندی و چاپ

شخصی سازی بسته بندی و چاپ

تام اگان ، نایب رئیس انجمن فناوری بسته بندی آمریکای شمالی (PMMI) ، نوشت كه طراحی بسته بندی نوشیدنی باید در سطح عمیق تر تحت تأثیر ، الهام بخش و طنین انداز با مصرف کنندگان باشد.

او نوشت ، ممکن است عطش یکی از دلایل خرید نوشیدنی ها باشد ، اما ممکن است بسته بندی باشد که معامله را در زمان خرید تعیین می کند. برای جذب مشتری ، تعداد فزاینده ای از تولید کنندگان نوشیدنی به دنبال استفاده از بسته بندی هایی هستند که دارای رزونانس شخصی خاصی هستند.

یک برچسب نوستالژیک

مصرف کنندگان همچنان به انتخاب نوشیدنی هایی که برای آنها آشنا هستند یا به نوستالژی روی می آورند ، ادامه خواهند داد.

کمپین "سهم Coca-Cola" شرکت Coca-Cola با تماس مستقیم آنها با متن بسته بندی راهی برای جذب مصرف کننده ایجاد کرد.

Coca-Cola مدت هاست که در صنعت نوشیدنی های گازدار کاملاً تأسیس شده است و این کمپین باعث افزایش وفاداری مشتری شده و حسی را در اطراف برند ایجاد کرده است.

حتی برای چنین نام تجاری بزرگی ، ایجاد چنین برچسب متنوعی ، یک شاهکار کوچک نیست. تکنیک های چاپ پیشرفته و پیشرفته به موفقیت این کمپین کمک کرده اند.

طبق گفته های Label & Narrow Web ، به منظور چاپ برچسب های مختلفی که 250 نام مختلف را محدود می کند ، کوکا کولا یک شرکت مبدل بسته بندی و برچسب برای یافتن چاپگر مجهز به فناوری چاپ دیجیتال HP Indigo برای یافتن کار پیدا کرد. کاربرد بالغ این فناوری باعث می شود انواع برچسب های نام در دسته های کوچک تولید شده و سطح چاپ با کیفیت بالا حفظ شود.

مطابق گفته مجله Packaging & Print Media ، Coca-Cola همکاری بین المللی خود را با شرکت های مبدل و شرکت های چاپگر بیشتر کرده و باعث ایجاد هزاران نام در بسیاری از زبان ها شده است. برای دستیابی به همان وضوح روشنایی "کک قرمز" در انواع مختلف چاپگر ، تطابق دقیق رنگ در مرحله اولیه چاپ ضروری است.

بسته بندی باید به بهداشت و حفاظت از محیط زیست توجه داشته باشد

شخصی سازی تنها کلید فروش نیست.

برای مصرف کنندگانی که به زندگی سالم و سازگار با محیط زیست علاقه مند هستند ، محصولاتی با عملکردی مناسب تر برای محیط زیست بسیار جذاب هستند. در نتیجه ، برای برآوردن بهتر تقاضای مصرف کننده ، تعداد فزاینده ای از تولید کنندگان نوشیدنی از اندازه های کوچکتر و کالری کمتری در قوطی ها یا بطری های قابل بازیافت استفاده می کنند.

در این دوره از برچسب زدن تمیز ، مصرف کنندگان به سلامتی توجه بیشتری می کنند ، بنابراین تمایل بیشتری به دنبال نوشیدنی های طبیعی و بدون مواد افزودنی هستند. برای تأمین نیازهای طبیعی و بهداشتی مصرف کنندگان ، تولید کنندگان و پردازنده ها باید پیشرفت های بیشتری را انجام دهند. نوشیدنی های ارگانیک یا طبیعی بیشتر غیر همگن مانند آب میوه در هنگام قرار گرفتن در یک قفسه در معرض خطر طبقه بندی و بارش قرار دارند. به منظور جلوگیری از انزجار مشتریان ، از یک طرف ، مارک های بسته بندی را محکم می کنند تا محتوای بطری ها را پنهان کنند. از طرف دیگر ، تولید کنندگان باید خط تولید را بهبود بخشند ، تجهیزات اضافه شده را مخلوط کرده یا تجهیزات پر کننده را تنظیم می کنند تا نوشیدنی های طبیعی بیشتری با خاصیت های مختلف را داشته باشند.

تولید کنندگان نوشیدنی می توانند از مواد سازگار با محیط زیست برای تولید محصولات سبز مانند جوهر مبتنی بر روغن نباتی یا جوهر مبتنی بر آب استفاده کنند. این جوهر دارای مزایای خشک شدن سریع ، بهبود کیفیت چاپ و به حداقل رساندن انتشار ترکیبات آلی فرار است.

نوآوری تنها راهی است که بنگاهها می توانند خودشان را بشکنند و بیشتر توسعه دهند. تولید کنندگان تجهیزات نیز به طور مداوم در حال پیشرفت هستند تا مناسب ترین تجهیزات را برای پاسخگویی به نیازهای طرف محصول تولید کنند. تولید کنندگان تجهیزات همچنین باید برای تولید مناسب ترین تجهیزات برای پاسخگویی به نیازهای طرف محصول ، زمان را هماهنگ کنند.