دست خود را به من بده ، قابلیت اطمینان همیشه با تو است!

July 2, 2019

آخرین اخبار شرکت دست خود را به من بده ، قابلیت اطمینان همیشه با تو است!

دست خود را به من بده ، قابلیت اطمینان همیشه با تو است!

'ماشین آلات قابل اعتماد ' برای کاهش استرس در کار و ایجاد یک فضای شاد و شاد با اشتیاق برای کارمندان فعالیتی در زمینه گردشگری در 'سالت لیک سیتی ' برگزار کرد.

هدف اصلی این فعالیت ، رنگ آمیزی بیشتر اوقات فراغت کارکنان است ، مهمتر از آن بهبود کار تیمی و تقویت روحیه تیمی است.

این فصل دقیقاً پایان بهار و تابستان است. صبح ، تیم قابل اطمینان نمایش هایی را با ویژگی های محلی مشاهده کردند ،

همچنین از برخی سالن های نمایشگاه بازدید کرد: سالن نمایشگاه معدن نمک ، سالن نمایشگاه فرهنگ تائوئیست و غیره.

کوه ها و دشت ها مملو از رنگ سبز است ، چمن هایی که مانند یک فرش سبز پخش می شود ، اجازه نمی دهیم که بخواهیم دراز بکشیم تا بتواند سبز نرم را لمس کند.

مسابقه عکس که در این رویداد برگزار می شود به همه امکان می دهد لحظه زیبایی را در نمایشنامه ثبت کنند ، لبخندهای خود را در چشم انداز بگذارند و ارتباط و همکاری بین کارمندان را تقویت کنند.

شرکت " قابل اطمینان " تیمی است که روحیه تیمی بالایی دارد. هر یک از اعضا نه تنها روحیه بالایی دارند بلکه یک ابتکار عمل قوی نیز دارند. تیم قابل اعتماد دارای هوشیاری جمعی ، ارزشهای مشترک ، وحدت و دوستی هستند ، هر دو به طور داوطلبانه هوش و ذکاوت خود را به کار می گیرند و به تیم کمک می کنند و به تیم اجازه می دهند تا به صورت جامع تر و خدمات قابل اطمینان تری توسعه یابند.

شرکت ماشین آلات قابل اعتماد Zhangjiagang ، با مسئولیت محدود برای 10 سال راه اندازی شده است. با گذشت سالها ، کیفیت و خدمات دستگاههای ما توسط مشتریان ما تحسین شده است. همه اینها ، چون تیم خوبی داریم! ما برای تهیه هرگونه تجهیزات سخت کار می کنیم: دستگاه پر کردن آب / آب / نوشیدنی های گازدار ، سیستم تصفیه آب ، دستگاه دمیدن بطری PET ، دستگاه بسته بندی. بهترین خط تولید نوشیدنی های آب / آب / آب گازدار بهترین انتخاب شما خواهد بود.